Przegląd samochodu dostawczego Łódź

przegląd samochodu dostawczego

Ile kosztuje przegląd w samochodzie dostawczym?

Cena brutto: 98 zł. Cena netto: 79,67 zł. Sprawdź aktualny cennik.

 

Samochody dostawcze muszą przechodzić przegląd tak samo często jak samochody osobowe a uzależnione to jest od wieku pojazdu. Samochody dostawcze są szczególnie narażone na uszkodzenia elementów podwozia ze względu na duże obciążenia i dużą ilość przejeżdżanych kilometrów. Na naszej stacji kontroli pojazdów można szybko i łatwo sprawdzić stan zawieszenia dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom. Doświadczeni diagności wskażą miejsca, które są już uszkodzone lub w najbliższym czasie mogą ulec usterce lub zużyciu.

Samochody dostawcze muszą być w pełni sprawne a wszelkiego rodzaju nieprawidłowości mogą prowadzić do utraty dowodu rejestracyjnego a więc do przymusowego przestoju i narażenia właściciela na dodatkowe koszty.

Przegląd rejestracyjny w SKP Łódź

Samochody dostawcze są w ciągłym ruchu gdyż zarabiają pieniądze dla swoich właścicieli w związku z czym ich postój generuje straty, dlatego wpis do dowodu rejestracyjnego musi być przeprowadzony szybko i sprawnie. W stacji kontroli pojazdów Łódź posiadamy dwie linie diagnostyczne pod tym samym adresem dzięki czemu masz dwa razy większe szanse niż u konkurencji, że badanie techniczne wykonasz szybko i sprawnie.

Na naszych stacjach diagnostycznych nie ma kolejek! Jesteś obsługiwany od razu! Przeprowadzając przegląd rejestracyjny na naszej SKP w Łodzi otrzymujecie Państwo kartę stałego klienta do jednego z największych nieautoryzowanych serwisów samochodowych w Łodzi: Auto Centrum Serwisowe. Dzięki karcie stałego klienta ACS otrzymujecie rabaty na części i usługi serwisowe.

Cena za badanie techniczne to 98 zł brutto. Na naszych stacjach mamy możliwość wystawienia faktury VAT oraz możliwość płacenia kartą. Cena netto za badanie techniczne to 79,67 zł.

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.