Przeglądu samochodu osobowego w SKP Łódź

Ile kosztuje przegląd w samochodzie osobowym?

Cena brutto: 98 zł. Cena netto: 79,67 zł. Sprawdź aktualny cennik.

Na Stacji Kontroli Pojazdów w Łodzi przy ulicy Przybyszewskiego 199/205 na dwóch liniach diagnostycznych przeprowadzamy przeglądy samochodów osobowych. Przeglądy pojazdów osobowych zwane również przeglądami rejestracyjnymi muszą być przeprowadzane w samochodach w zależności od ich wieku:

  1. W samochodach nowych pierwszy przegląd przeprowadzamy po 3 latach,
  2.  W samochodach starszych niż 3 lata następny przegląd robiony jest po dwóch latach
  3.  Samochody starsze niż 5 lat muszą przechodzić przegląd co roku.

Przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych jakie przeprowadzamy na naszej Stacji Kontroli Pojazdów w Łodzi są bardzo ważne, gdyż wpływają na bezpieczeństwo właścicieli pojazdów oraz wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Dodatkowo dzięki informacjom jakie uzyskasz od diagnosty na temat poszczególnych podzespołów samochodu osobowego jesteś w stanie w porę zareagować i nie ponieść kosztów poważniejszej naprawy, holowania lub innego nieprzyjemnego zdarzenia. 

Przegląd rejestracyjny w SKP Łódź

Przeprowadzając przegląd rejestracyjny na naszej SKP otrzymujecie Państwo kartę stałego klienta do jednego z największych nieautoryzowanych serwisów samochodowych w Łodzi: Auto Centrum Serwisowe. Dzięki karcie stałego klienta ACS otrzymujecie rabaty na części i usługi serwisowe.

Przegląd z wbiciem do dowodu kosztuje 98 zł. Na przegląd wystawiana jest FV, która jest kosztem uzyskania przychodu jeżeli prowadzą Państwo działalność gospodarczą i wykorzystują pojazd w firmie. Oprócz przeglądu z pieczątką do dowodu diagności służą radą w zakresie eksploatacji i naprawy samochodów osobowych.

Jeżeli raz skorzystasz z naszych usług, nie będziesz musiał pamiętać o przeglądach okresowych, gdyż otrzymasz od nas sms lub telefon na tydzień przed z przypomnieniem daty wygaśnięcia przeglądu w twoim dowodzie.

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.