Przegląd samochodu z gazem LPG w SKP Łódź

przegląd samochodu z gazem

Ile kosztuje przegląd rejestracyjny samochodu z gazem?

Cena brutto: 161 zł. Cena netto: 130,89 zł. Sprawdź aktualny cennik.

Gaz w samochodzie to niewątpliwie duża oszczędność na paliwie. Ważne jest jednak aby instalacja LPG działa prawidłowo. Dlatego niezmiernie istotne jest aby regularnie odwiedzać stacje kontroli -pojazdów w celu weryfikacji sprawności tego układu.

Samochody z LPG muszą posiadać aktualną homologację na butlę gazową niezależnie od tego, gdzie jest zamontowana. Wybierając się na badanie techniczne, trzeba pamiętać o zabraniu wszystkich dokumentów związanych z instalacją gazową.

Jeśli gaz nie jest wbity w dowód rejestracyjny, diagnosta może wystawić odpowiednie zaświadczenie, które należy przedstawić w Wydziale Komunikacji. Na jego podstawie zostanie wydany nowy dowód rejestracyjny.

Pamiętaj o ważnej pieczątce w dowodzie! Wbije ją diagnosta po badaniu!

Przegląd rejestracyjny samochodu z instalacją LPG

Wszystkie te czynności łatwo i przyjemnie załatwisz w SKP Łódź przy ul. Przybyszewskiego 199/205. Po badaniu diagnosta zapisze Twój numer telefonu a za rok przypomnimy Ci o przeglądzie za pomocą smsa. To bardzo wygodne!

Okresowe badanie techniczne samochodów z instalacją gazową jest ustawowo droższe niż badanie pojazdów zasilanych benzyną i dieslem i kosztuje 161 zł brutto. Na naszych stacjach masz możliwość otrzymania faktury VAT i płatności kartą.

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.