Przegląd samochodów ciężarowych do 3,5 ton

Ile kosztuje przegląd w samochodzie ciężarowym do 3,5 tony?

Cena brutto: 98 zł. Cena netto: 79,67 zł. Sprawdź aktualny cennik.

 

Zapraszamy wszystkie pojazdy ciężarowe do 3,5t. Najbardziej popularnymi przedstawicielami tej grupy są Renault Master, Opel Movano, Mercedes Vito i Peugeot Boxer.

Przegląd w samochodach tych marek jest niezbędny do ich prawidłowego funkcjonowania. Długie godziny spędzane w samochodzie muszą być komfortowe a podróż bezpieczna dla kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Jeśli nie chcesz czekać, nie masz czasu lub ważność badania technicznego upływa właśnie dzisiaj, przyjedź do SKP Łódź gdzie znajduje się aż dwie niezależne linie diagnostyczne.

Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć klientów dwa razy szybciej niż inni i masz dwa razy większą szansę, że Twój pojazd wjedzie na badanie od ręki. Diagnosta wbije pieczątkę w dowód oraz wyda odpowiednie zaświadczenie po przeprowadzonym przeglądzie.

Koszt badania pojazdu do 3,5 tony to 98 zł brutto, cena badania technicznego samochodu do 3,5 tony to 79,67 zł netto. Pamiętaj, że mamy możliwość wystawienia faktury VAT oraz możliwość płacenia kartą.

Ponadto jeśli odwiedzisz naszą Stację Kontroli Pojazdów, otrzymasz rabat na zakupy w naszym sklepie. Być może przydadzą Ci się jakieś akcesoria i gadżety w bardzo promocyjnych cenach zanim wyruszysz w długą trasę?

Nasz system komputerowy zapamięta datę Twoich odwiedzin i za rok przypomni Ci smsem o przeglądzie. Podczas gdy nasz diagnosta będzie sprawdzał stan pojazdu Ty możesz napić się kawy lub skorzystać z dostępu do internetu. Diagnosta odpowie na pytania związane ze stanem pojazdu i wskaże potencjalne zagrożenia.

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.