Przegląd taxi w SKP Łódź

przegląd texi

Ile kosztuje przegląd rejestracyjny taksówki?

Cena brutto: 140 zł. Cena netto: 113,82 zł. Sprawdź aktualny cennik.

 

Aby samochód mógł rozpocząć pracę jako taksówka, musi przejść badanie techniczne dopuszczające do wykonywania tego rodzaju zadań. Jest to badanie dodatkowe do podstawowego okresowego badania technicznego, którego koszt wynosi 42 zł brutto. Na naszej Stacji Kontroli Pojazdów Łódź przy ul. Przybyszewskiego 199/205 możesz zapłacić za badanie kartą oraz otrzymać fakturę VAT.

Transport osób to bardzo odpowiedzialne zadanie i wbrew pozorom wcale nie łatwe. Dlatego ważne jest aby taksówka była w nienagannym stanie technicznym, dla wygody i bezpieczeństwa pasażerów. Wielokrotnie słyszy się opinie o złym stanie technicznym taksówek, które poruszają się po naszych drogach. Łatwo jest uniknąć tego rodzaju problemów, wystarczy regularnie odwiedzać linie diagnostyczne w celu sprawdzania stanu elementów najbardziej narażonych na zużycie.

Czy wyobrażasz sobie, że policja zatrzymuje dowód rejestracyjny Twojej taksówki w trakcie przewożenia pasażerów? Nie można wymyślić gorszego scenariusza! Bez ważnego badania technicznego a więc bez pieczątki w dowodzie, nie działają żadne ubezpieczenia!

Przegląd taxi w SKP Łódź

Wiemy, że taksówkarze cenią swój czas dlatego zapraszamy do SKP Łódź gdzie na stale uruchomione są dwie linie diagnostyczne. Dzięki temu czas obsługi skraca się dwukrotnie. Nie musisz czekać w kolejce! U nas przegląd do dowodu jest od ręki.

Uniknij niepotrzebnych kosztów i problemów! Niezadowolony klient taksówki nie omieszka się podzielić negatywną opinią na temat hałasującego zawieszenia czy skrzypiących klocków. Pamiętaj, że Twój samochód jest Twoją wizytówką.

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.