Przegląd motocykla i skutera w SKP Łódź

Przegląd motocykla

Ile kosztuje przegląd motocykla?

Cena brutto: 62 zł brutto, Cena netto: 50,40 zł. Sprawdź aktualny cennik.

Motocykle podobnie jak samochody muszą przechodzić regularne badania techniczne. Nie wszystkie stacje diagnostyczne są przygotowane do testowania sprawności jednośladów. Jeśli chcesz zatem otrzymać wpis potwierdzający dopuszczenie motocykla do jazdy po drogach publicznych, przyjedź do Stacji Kontroli Pojazdów Łódź.

Pamiętaj, że poruszanie się motocyklem bez ważnego badania technicznego jest wykroczeniem karanym mandatem. Jest też niezmiernie niebezpieczne, jazda bez znajomości stanu technicznego motocykla może skutkować poważnymi konsekwencjami i uszczerbkiem na zdrowiu! Pamiętaj, bez ważnego badania technicznego, potwierdzonego pieczątką w dowodzie, nie działa żadne ubezpieczenie!

W przypadku motocykli i skuterów stan techniczny jest niezmiernie ważny szczególnie ze względu na mniejsze bezpieczeństwo kierującego pojazdem w stosunku do samochodów.

Przegląd rejestracyjny motocykla i skutera

Na SKP Łódź potwierdzisz sprawność hamulców, zawieszenia, oświetlenia i innych elementów dzięki, którym będziesz mógł bezpiecznie poruszać się po drogach. Nasze stacje diagnostyczne posiadają niezbędne wyposażenie do tego celu.

Pamiętaj, że mając pewność co do sprawności wszystkich układów, możesz podróżować z większym komfortem, a przecież to jest najważniejsze w jeździe motocyklem?

Skoro mowa o komforcie, na naszych stacjach kontroli pojazdów w Łodzi załatwisz wszystkie sprawy szybko i sprawnie. W trakcie badania diagnosta zweryfikuje stan motocykla a Ty w tym czasie możesz napić się pysznej kawy, skorzystać z dostępu do internetu itd.

 

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.