Przegląd ciągnika rolniczego w Łodzi

Ile kosztuje przegląd rejestracyjny ciągnika rolniczego?

Cena brutto: 62 zł. Cena netto 50,40 zł. Sprawdź aktualny cennik.

 

Ciągnik rolniczy to taki sam pojazd uczestniczący w ruchu drogowym jak każdy inny. Nawet jeśli wydaje się, że ciągniki poruszają się głównie po polach uprawnych, to należy pamiętać o okresowym badaniu technicznym! Wielokrotnie ciągniki muszą przemieszczać się między miejscami, w których wykonują pewne prace a miejscem parkowania. Nierzadko są poruszają się po drogach mocno uczęszczanych przez innych kierowców.

Pamiętaj, ciągnik nie jest często spotykanym pojazdem na drodze, dlatego część kierowców może czuć się niepewnie podczas wykonywania standardowych manewrów. Sprawne oświetlenie, hamulce i sygnały dźwiękowe są gwarancją bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Badanie techniczne ciągnika rolniczego w SKP Łódź

Jeśli policja zatrzyma ciągnik rolniczy bez ważnego przeglądu, skieruje go przymusowo do Stacji Kontroli Pojazdów oraz zatrzyma dowód rejestracyjny. Regularne odbywanie badań pozwala uniknąć tych przykrych sytuacji. Diagnosta przeprowadzi odpowiednie badanie na SKP Łódź i wyda odpowiednie zaświadczenie lub wbije pieczątkę do dowodu rejestracyjnego ciągnika.

Pamiętaj, że w przypadku braku ważnego badania technicznego oraz braku pieczątki w dowodzie, nie działają żadne ubezpieczenia! Ważne badanie techniczne to podstawa wszelkich odszkodowań i roszczeń.

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.