Przegląd przyczepy w SKP Łódź

Ile kosztuje przegląd techniczny / rejestracyjny przyczepki?

Cena: 40 zł brutto, cena netto: 32,52 zł. Sprawdź aktualny cennik.

Czy przyczepa musi mieć przegląd? Gdzie zrobić przegląd przyczepy? Tak, przyczepa musi mieć przegląd techniczny z wpisem do dowodu rejestracyjnego. Najlepiej wykonać go w SKP Łódź na ul. Przybyszewskiego 199/205.

Przyczepa samochodowa jest bardzo przydatnym narzędziem. Nie musi ona służyć tylko do przewożenia materiałów budowlanych z marketu do domu lub do przeprowadzek. Popularny „ładunek” na przyczepach to np. motocykle, skutery wodne, quady czy np. samochody szykowane na zloty i zawody.

W przypadku przyczep należy pamiętać aby nie przekroczyć ich dopuszczalnej wytrzymałości oraz wagi ładunku z przyczepą określonego w dowodzie rejestracyjnym pojazdu ciągnącego.

Przyczepa podobnie jak każdy inny pojazd musi posiadać aktualne badanie techniczne ponieważ niejednokrotnie spoczywa na niej duży ładunek lub przyczepa zasłania tył samochodu ciągnącego (np. światła stop i kierunkowskazy). Przyczepa ma swój dowód rejestracyjny, do którego diagnosta wbija pieczątkę potwierdzającą aktualne badanie.

Sprawność oświetlenia i hamulców jest warunkiem bezpiecznego podróżowania i dostarczenia ładunku w całości, niezależnie od tego, jaki to ładunek.  

Badanie techniczne przyczepy w SKP Łódź

Każdą przyczepę możemy zbadać na jednej z dwóch naszych linii diagnostycznych zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 199/205Nie chcesz „jechać w ciemno”? Umów się na konkretny termin badania technicznego. Jak to zrobić?

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.

Bezpłatna rezerwacja terminu. Umów się na przegląd