Przegląd przyczepy w SKP Łódź

 

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje przegląd techniczny / rejestracyjny przyczepki?

Cena: 40 zł brutto, cena netto: 32,52 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy przyczepa musi mieć przegląd? Gdzie zrobić przegląd przyczepy?

 

Tak, przyczepa musi mieć przegląd techniczny z wpisem do dowodu rejestracyjnego. Najlepiej wykonać go w SKP Łódź na ul. Przybyszewskiego 199/205.

 

Przyczepa samochodowa jest bardzo przydatnym narzędziem. Nie musi ona służyć tylko do przewożenia materiałów budowlanych z marketu do domu lub do przeprowadzek. Popularny „ładunek” na przyczepach to np. motocykle, skutery wodne, quady czy np. samochody szykowane na zloty i zawody.

 

W przypadku przyczep należy pamiętać aby nie przekroczyć ich dopuszczalnej wytrzymałości oraz wagi ładunku z przyczepą określonego w dowodzie rejestracyjnym pojazdu ciągnącego.

 

Przyczepa podobnie jak każdy inny pojazd musi posiadać aktualne badanie techniczne ponieważ niejednokrotnie spoczywa na niej duży ładunek lub przyczepa zasłania tył samochodu ciągnącego (np. światła stop i kierunkowskazy). Przyczepa ma swój dowód rejestracyjny, do którego diagnosta wbija pieczątkę potwierdzającą aktualne badanie.

 

Sprawność oświetlenia i hamulców jest warunkiem bezpiecznego podróżowania i dostarczenia ładunku w całości, niezależnie od tego, jaki to ładunek.  

 

Każdą przyczepę możemy zbadać na jednej z dwóch naszych linii diagnostycznych zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 199/205.

 

Nie chcesz „jechać w ciemno”? Umów się na konkretny termin badania technicznego. Jak to zrobić?

 

Aby umówić się na przegląd możesz:

 

  1. skorzystać z formularza na stronie
  2. napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785 891 056.

 

Jeśli nie możesz zwlekać przyjedź do nas a badanie wykonamy od ręki dzięki dwóm liniom diagnostyczny na Stacji Kontrolo Pojazdów w Łodzi na Widzewie. Jako jedyni posiadamy dwie linie diagnostyczne, przyjedź i sprawdź!

 

Koszt badania technicznego dla przyczepy to jedyne 40 zł brutto!

 

Frazy do pozycjonowania: SKP Łódź, SKP Łódź Widzew, SKP Łódź Górna, gdzie dostanę przegląd przyczepy, gdzie zrobię przegląd przyczepy.