Przegląd samochodu po wypadku Łódź

Ile kosztuje przegląd samochodu po wypadku?

Cena brutto: 94 zł. Cena netto: 76,42 zł. Sprawdź aktualny cennik.

Bardzo często następstwem kolizji i wypadków drogowych są bardzo poważne uszkodzenia pojazdów uniemożliwiające ich dalsze poruszanie się. W takim przypadku wymagane są gruntowne naprawy blacharskie i mechaniczne a potem wizyta w Stacji Kontroli Pojazdów Łódź.

Warto skorzystać wtedy z porad doświadczonych diagnostów, którzy ocenią poprawność wykonanych napraw lub wskażą uszkodzone elementy. Poruszanie się niesprawnym pojazdem może doprowadzić do kolejnego nieszczęścia, które w najlepszym wypadku skończy się uszkodzeniem samochodu.

Przypominamy, że poruszanie się niesprawnym pojazdem może być bezpośrednią przyczyną wielu przykrych sytuacji – kolejnych wypadków, uszkodzenia zdrowia itp.

Badanie techniczne samochodu po wypadku w SKP Łódź

Jeśli odwiedzisz naszą stację kontroli pojazdów w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 199/205 możesz mieć pewność, że diagności wychwycą wszystkie nieprawidłowości. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie gdyż przeglądy prowadzimy od ponad 30 lat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych dwóch linii diagnostycznych, gwarantujemy, że wyjadą Państwo zadowoleni i z pełną wiedzą na temat stanu technicznego swojego samochodu!

Aby umówić się na przegląd możesz:

  1. Skorzystać z formularza na stronie
  2. Napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. Zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.

Bezpłatna rezerwacja terminu. Umów się na przegląd