Przegląd samochodów sprowadzonych zza granicy

Ile kosztuje przegląd samochodu sprowadzonego z zagranicy?

Cena brutto: 98 zł brutto. Cena netto: 79,67 zł

Sprowadziłeś samochód i co teraz? Gdzie zrobić przegląd zerowy w Łodzi?

Oczywiście w SKP Łódź Widzew na ul. Przybyszewskiego 199/205 w Łodzi.

Nierzadko zdarza się, że samochody spoza naszego kraju można kupić w doskonałej cenie i w dobrym stanie technicznym, dużo lepszym od pojazdów jeżdżących po naszych drogach. Aby pojazd mógł być zarejestrowany i dopuszczony do ruchu, musi przejść tak zwany przegląd zerowy. Poruszanie się po polskich drogach bez przeglądu jest poważnym wykroczeniem i może spowodować nieprzyjemną sytuację w przypadku spotkania z policją. Może ona bowiem zatrzymać pojazd i nakazać jego odholowanie na policyjny parking. Pamiętaj, że procedura odzyskania samochodu nie będzie ani łatwa ani przyjemna. Poruszanie się samochodem niedopuszczonym do ruchu na terenie RP będzie jeszcze bardziej brzemienne w skutkach jeśli samochód będzie brał udział w kolizji, stłuczce lub wypadku! Dlatego pamiętaj, poruszanie się samochodem sprowadzonym bez przeglądu zerowego to pewne kłopoty!

Przyjedź zatem do naszych stacji kontroli pojazdów w Łodzi na Górnej, która znajdują się na ul. Przybyszewskiego 199/205 w Łodzi.

Podczas badania technicznego diagnosta sprawdza stan techniczny pojazdu, zgodność numerów nadwozia, przygotowanie pojazdu do poruszania się po naszych drogach (dotyczy samochodów amerykańskich), sprawności oświetlenia i układu hamulcowego i wielu innych.

Efektem badania jest dokument potwierdzający dopuszczenie do ruchu i umożliwiający rejestrację oraz ubezpieczenie pojazdu. Koszt takiego badania to 98 zł brutto.

Pamiętajmy, że ta procedura trwa dłużej od tradycyjnego przeglądu, dlatego warto odwiedzić nasze dwie Stacje Kontroli Pojazdów gdyż u nas w Łodzi nie będziesz stał w kolejce, gdyż na terenie mamy dwie stacje SKP. Zapraszamy!

Umów się na konkretny termin i nie czekaj w kolejce! Jak można to zrobić?

  1. a) Skorzystaj z formularza na stronie
  2. b) napisz maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. c) zadzwoń bezpośrednio do jednego z diagnostów:  785-450-930 lub 785-891-056.

Czekamy na Ciebie w od 7.00  do 22.00

Frazy do pozycjonowania: SKP Łódź, SKP Łódź Widzew, SKP Łódź Górna, gdzie dostanę przegląd, gdzie zrobię przegląd zerowy, przegląd samochodu sprowadzonego, ile kosztuje przegląd zerowy.