Przegląd samochodów z gazem LPG w SKP Łódź

 

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje przegląd rejestracyjny samochodu z gazem?

Cena brutto: 161 zł. Cena netto: 130,89 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje przegląd samochodu z gazem? Gdzie można zrobić przegląd z instalacją LPG w Łodzi?

 

Odwiedź SKP Łódź, blisko z Widzewa i z Górnej, na ul. Przybyszewskiego 199/205.

 

Gaz w samochodzie to niewątpliwie duża oszczędność na paliwie. Ważne jest jednak aby instalacja LPG działa prawidłowo. Dlatego niezmiernie istotne jest aby regularnie odwiedzać stacje kontroli -pojazdów w celu weryfikacji sprawności tego układu.

 

Samochody z LPG muszą posiadać aktualną homologację na butlę gazową niezależnie od tego, gdzie jest zamontowana. Wybierając się na badanie techniczne, trzeba pamiętać o zabraniu wszystkich dokumentów związanych z instalacją gazową.

 

Jeśli gaz nie jest wbity w dowód rejestracyjny, diagnosta może wystawić odpowiednie zaświadczenie, które należy przedstawić w Wydziale Komunikacji. Na jego podstawie zostanie wydany nowy dowód rejestracyjny.

 

Pamiętaj o ważnej pieczątce w dowodzie! Wbije ją diagnosta po badaniu!

 

Wszystkie te czynności łatwo i przyjemnie załatwisz w SKP Łódź Górna i SKP Łódź Widzew przy ul. Przybyszewskiego 199/205. Po badaniu diagnosta zapisze Twój numer telefonu a za rok przypomnimy Ci o przeglądzie za pomocą smsa. To bardzo wygodne!

 

Okresowe badanie techniczne samochodów z instalacją gazową jest ustawowo droższe niż badanie pojazdów zasilanych benzyną i dieslem i kosztuje 161 zł brutto. Na naszych stacjach masz możliwość otrzymania faktury VAT i płatności kartą.

 

Jesteś okolicy? Podjedź od razu, na naszych stacjach nie czekasz w kolejce.

 

Chcesz się umówić na konkretny termin? Aby to zrobić możesz:

 

  1. a) skorzystać z formularza na stronie
  2. b) napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. c) zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 lub 785-891-056.

 

Frazy do pozycjonowania: SKP Łódź, SKP Łódź Widzew, SKP Łódź Górna, gdzie dostanę przegląd, gdzie zrobię przegląd z lpg, przegląd gaz, ile kosztuje przegląd z gazem.