Przegląd taxi w SKP Łódź

 

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje przegląd rejestracyjny taksówki?

Cena brutto: 140 zł. Cena netto: 113,82 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie można zrobić przegląd rejestracyjny taksówki w Łodzi na Górnej lub na Widzewie?

 

Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów w Łodzi na Górnej oraz na Widzewie przy ulicy Przybyszewskiego 199/205, gdzie posiadamy dwie stacje kontroli pojazdów w jednym miejscu. Jak wygląda przegląd taksówki?

 

Aby samochód mógł rozpocząć pracę jako taksówka, musi przejść badanie techniczne dopuszczające do wykonywania tego rodzaju zadań. Jest to badanie dodatkowe do podstawowego okresowego badania technicznego, którego koszt wynosi 42 zł brutto. Na naszych Stacjach Kontroli Pojazdów Widzew, zlokalizowanych w Łodzi na ul. Przybyszewskiego 199/205 możesz zapłacić za badanie kartą oraz otrzymać fakturę VAT.

 

Na SKP Łódź dojedziesz szybko z Widzewa i z Górnej.

 

Transport osób to bardzo odpowiedzialne zadanie i wbrew pozorom wcale nie łatwe. Dlatego ważne jest aby taksówka była w nienagannym stanie technicznym, dla wygody i bezpieczeństwa pasażerów. Wielokrotnie słyszy się opinie o złym stanie technicznym taksówek, które poruszają się po naszych drogach. Łatwo jest uniknąć tego rodzaju problemów, wystarczy regularnie odwiedzać linie diagnostyczne w celu sprawdzania stanu elementów najbardziej narażonych na zużycie.

 

Czy wyobrażasz sobie, że policja zatrzymuje dowód rejestracyjny Twojej taksówki w trakcie przewożenia pasażerów? Nie można wymyślić gorszego scenariusza! Bez ważnego badania technicznego a więc bez pieczątki w dowodzie, nie działają żadne ubezpieczenia!

 

Wiemy, że taksówkarze cenią swój czas dlatego zapraszamy do SKP Łódź gdzie na stale uruchomione są dwie linie diagnostyczne. Dzięki temu czas obsługi skraca się dwukrotnie. Nie musisz czekać w kolejce! U nas przegląd do dowodu jest od ręki.

 

Uniknij niepotrzebnych kosztów i problemów! Niezadowolony klient taksówki nie omieszka się podzielić negatywną opinią na temat hałasującego zawieszenia czy skrzypiących klocków. Pamiętaj, że Twój samochód jest Twoją wizytówką.

 

Nie czekaj w kolejce, umów się na wizytę!

 

  1. a) skorzystaj z formularza na stronie
  2. b) napisz maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. c) zadzwoń bezpośrednio do jednego z diagnostów: 785-450-930 lub 785-891-056.

 

Pracujemy od 7.00-22.00! Zapraszamy!

 

Frazy do pozycjonowania: SKP Łódź, SKP Łódź Widzew, SKP Łódź Górna, gdzie dostanę przegląd, gdzie zrobię przegląd taksówki, przegląd taxi, przegląd taxi cena.