Przegląd motocykla i skutera w SKP Łódź

 

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje przegląd motocykla?

Cena brutto: 62 zł brutto, Cena netto: 50,40 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie zrobić przegląd motocykla w Łodzi na Widzewie oraz w Łodzi na Górnej? Oczywiście w SKP Łódź na ul. Przybyszewskiego 199/205!

 

Motocykle podobnie jak samochody muszą przechodzić regularne badania techniczne. Nie wszystkie stacje diagnostyczne są przygotowane do testowania sprawności jednośladów. Jeśli chcesz zatem otrzymać wpis potwierdzający dopuszczenie motocykla do jazdy po drogach publicznych, przyjedź do Stacji Kontroli Pojazdów Łódź. Pamiętaj, że poruszanie się motocyklem bez ważnego badania technicznego jest wykroczeniem karanym mandatem. Jest też niezmiernie niebezpieczne, jazda bez znajomości stanu technicznego motocykla może skutkować poważnymi konsekwencjami i uszczerbkiem na zdrowiu! Pamiętaj, bez ważnego badania technicznego, potwierdzonego pieczątką w dowodzie, nie działa żadne ubezpieczenie!

 

W przypadku motocykli i skuterów stan techniczny jest niezmiernie ważny szczególnie ze względu na mniejsze bezpieczeństwo kierującego pojazdem w stosunku do samochodów.

 

Na SKP Łódź Widzew potwierdzisz sprawność hamulców, zawieszenia, oświetlenia i innych elementów dzięki, którym będziesz mógł bezpiecznie poruszać się po drogach. Nasze stacje diagnostyczne posiadają niezbędne wyposażenie do tego celu.

 

Pamiętaj, że mając pewność co do sprawności wszystkich układów, możesz podróżować z większym komfortem, a przecież to jest najważniejsze w jeździe motocyklem?

 

Skoro mowa o komforcie, na naszych stacjach kontroli pojazdów w Łodzi na Górnej załatwisz wszystkie sprawy szybko i sprawnie. W trakcie badania diagnosta zweryfikuje stan motocykla a Ty w tym czasie możesz napić się pysznej kawy, skorzystać z dostępu do internetu itd.

 

Serdecznie zapraszamy motocyklistów! Łączy nas motoryzacyjna pasja! Czekamy na Ciebie w Stacjo Kontroli Pojazdów w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 199/205.

 

Koszt wykonania badania technicznego motocykla to 62 zł brutto. Nie masz przy sobie gotówki? Nic nie szkodzi, możesz zapłacić kartą.

 

Przyjedź od razu lub umów się na badanie. Czekamy na Ciebie od świtu do nocy w godzinach 7.00 – 22.00.

 

Aby umówić się na badanie skorzystaj z jednej z poniższych możliwości:

 

  1. a) skorzystać z formularza na stronie
  2. b) napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. c) zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów: tel.: 785-450-930 oraz 785-891-056.

 

Frazy do pozycjonowania: SKP Łódź, SKP Łódź Widzew, SKP Łódź Górna, gdzie dostanę przegląd, gdzie zrobię przegląd motocykla, przegląd motocykla, przeglądy motocykli.