Przegląd ciągnika rolniczego w Łodzi

 

 

 

 

 

Ile kosztuje przegląd rejestracyjny ciągnika rolniczego?

Cena brutto: 62 zł. Cena netto 50,40 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy trzeba robić przegląd ciągnika? Gdzie zrobić przegląd ciągnika?

 

Przegląd ciągnika najlepiej zrobić w Stacji Kontrolo Pojazdów w Łodzi na Widzewie lub Łodzi Górna.

 

Ciągnik rolniczy to taki sam pojazd uczestniczący w ruchu drogowym jak każdy inny. Nawet jeśli wydaje się, że ciągniki poruszają się głównie po polach uprawnych, to należy pamiętać o okresowym badaniu technicznym! Wielokrotnie ciągniki muszą przemieszczać się między miejscami, w których wykonują pewne prace a miejscem parkowania. Nierzadko są poruszają się po drogach mocno uczęszczanych przez innych kierowców.

 

Pamiętaj, ciągnik nie jest często spotykanym pojazdem na drodze, dlatego część kierowców może czuć się niepewnie podczas wykonywania standardowych manewrów. Sprawne oświetlenie, hamulce i sygnały dźwiękowe są gwarancją bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

 

Jeśli policja zatrzyma ciągnik rolniczy bez ważnego przeglądu, skieruje go przymusowo do Stacji Kontroli Pojazdów oraz zatrzyma dowód rejestracyjny. Regularne odbywanie badań pozwala uniknąć tych przykrych sytuacji. Diagnosta przeprowadzi odpowiednie badanie na SKP Łódź i wyda odpowiednie zaświadczenie lub wbije pieczątkę do dowodu rejestracyjnego ciągnika.

 

Pamiętaj, że w przypadku braku ważnego badania technicznego oraz braku pieczątki w dowodzie, nie działają żadne ubezpieczenia! Ważne badanie techniczne to podstawa wszelkich odszkodowań i roszczeń.

 

Jeśli potrzebujesz wykonać okresowe badanie techniczne ciągnika rolniczego, zapraszamy do naszej Stacji Kontroli Pojazdów. SKP Łódź Górna jest czynna codziennie od godziny 7.00 do 22.00.

 

Wiemy, że szanujesz swój czas dlatego skorzystaj z jednej z tych opcji aby umówić się na badanie techniczne:

 

  1. a) skorzystać z formularza na stronie
  2. b) napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. c) zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów: tel.: 785-450-930 oraz 785-891-056.

 

Koszt wykonania badania to jedyne 62 zł brutto. Serdecznie zapraszamy! Nasze Stacje Kontroli Pojazdów znajdują się w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 199/205!

 

Frazy do pozycjonowania: SKP Łódź, SKP Łódź Widzew, SKP Łódź Górna, gdzie dostanę przegląd, gdzie zrobię przegląd traktora, przegląd ciągnika, przeglądy maszyn rolniczych.