Przegląd samochodu przed zakupem

Gdzie można wykonać badanie techniczne samochodu przed jego zakupem

Jak sprawdzić stan samochodu przed zakupem? Gdzie sprawdzić stan samochodu przed zakupem?

Najbardziej rzetelnym miejscem i najbardziej zaufaną stacją diagnostyczną do sprawdzenia pojazdu przed zakupem jest Stacja Kontroli Pojazdów Łódź na Widzewie przy ulicy Przybyszewskiego 199/205.

Ile kosztuje sprawdzenie samochodu przed zakupem?

Mamy dwie możliwości: możemy sprawdzać jedną lub kilka rzeczy i zapłacić tylko za nie poniżej znajduje się cennik:

  • sprawdzenie zawieszenia i układu kierowniczego kosztuje 50 zł brutto
  • sprawdzenie wartości tłumienia amortyzatorów kosztuje 50 zł brutto
  • pomiar siły hamowania kosztuje 30 zł brutto
  • analiza spalin silnika kosztuje 50 zł brutto
  • pomiar grubości powłoki lakierniczej kosztuje 80 zł brutto
  • pomiar geometrii kół kosztuje 50 zł brutto
  • diagnostyka komputerowa silnika kosztuje 120 zł brutto

Przy kompleksowym sprawdzaniu pojazdu przed zakupem oferujemy rabat 30%, wtedy cena kształtuje się na poziomie 300 zł brutto.

Zapraszamy do SKP Łódź, na ul. Przybyszewskiego 199/205. Jesteśmy blisko giełdy oraz największych komisów! Blisko z Widzewa i z Górnej.

Jeśli sprawdzać samochód przed zakupem to tylko u nas! Zapraszamy na ul. Przybyszewskiego 199/205 w Łodzi!

Zakup samochodu wiąże się z licznymi emocjami. Trzeba umiejętnie zrównoważyć chęć posiadania danego modelu ze zdrowym rozsądkiem. Zanim przejdziemy do poszukiwania wymarzonego auta, dobrze jest poznać jego najczęstsze problemy związane z mechaniką oraz stanem blacharskim.

Odnalezienie egzemplarza wartego uwagi nie jest łatwe i może przysporzyć sporo nerwów oraz kosztów związanych z podróżowaniem od sprzedawcy do sprzedawcy.

Kiedy znajdziemy już, najlepszy naszym zdaniem pojazd, warto odwiedzić Stację Kontroli Pojazdów Łódź Górna, na której diagności pomogą w fachowy sposób ocenić jego stan na ścieżce diagnostycznej. Za pomocą profesjonalnych urządzeń mogą sprawdzić stan powłoki lakierniczej, skład spalin, stan podwozia, stan układu hamulcowego (korozję przewodów, stan przewodów elastycznych), kondycję zawieszenia, klocków hamulcowych, układu wydechowego itd.

Handlarze pojazdów i autokomisy nigdy nas nie polecą z wiadomych przyczyn – znajdziemy wszystko i poinformujemy o tym klienta. Nie oznacza to, ze samochód nie jest wart kupienia, jest to tylko odpowiedz na pytanie czy cena pojazdu jest adekwatna do jego prawdziwego stanu.

Dlatego jeśli chcesz uniknąć kosztów, które mogą Cię zaskoczyć zaraz po zakupie pojazdu, poproś sprzedającego o spotkanie na Stacji Kontroli Pojazdów. Być może uda się wynegocjować lepszą cenę?
Na SKP Łódź Widzew mamy dwie linie diagnostyczne i zespół doświadczonych diagnostów dzięki czemu jesteśmy w stanie fachowo i szybko doradzić przy zakupie pojazdu. W Stacji Kontroli Pojazdów odpowiedz na pytanie czy cena pojazdu jest adekwatna do jego prawdziwego stanu.
Dlatego jeśli chcesz uniknąć kosztów, które mogą Cię zaskoczyć zaraz po zakupie pojazdu, poproś sprzedającego o spotkanie na Stacji Kontroli Pojazdów. Być może uda się wynegocjować lepszą cenę?

Na SKP Łódź Widzew mamy dwie linie diagnostyczne i zespół doświadczonych diagnostów dzięki czemu jesteśmy w stanie fachowo i szybko doradzić przy zakupie pojazdu. U Stacji Kontroli Pojazdów

  1. napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  2. zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00.

Zadzwoń już teraz i miej pewność! 785 450 930 oraz 785 891 056.

Frazy do pozycjonowania: SKP Łódź, SKP Łódź Widzew, SKP Łódź Górna, sprawdzenie samochodu przed zakupem, czy można sprawdzić samochód przed zakupem, gdzie sprawdzić stan zawieszenia.