Ustawienie geometrii kół i zbieżności w Łodzi

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje ustawienie geometrii kół?

Już od 120 zł!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje ustawienie geometrii lub zbieżności kół w samochodzie? Ceny wahają się od 120 zł brutto do 220 zł brutto w zależności od zakresu czyli w zależności od pojazdu.

 

Gdzie można dobrze zrobić geometrię? Kto dobrze ustawi kąty w zawieszeniu?

 

Oczywiście diagności i pracownicy SKP Łódź.

 

Twój samochód źle się prowadzi? Zaprowadź go na ten adres: Przybyszewskiego 199/205, Łódź!

 

Jeśli Twój samochód zachowuje się dziwnie na drodze, jest mało stabilny w zakrętach lub przy zmianie opon zauważyłeś, że są one nierówno zużyte, to znak, że z zawieszeniem dzieje się coś niedobrego.

 

Laserową geometria 3D, którą wykonujemy w naszych serwisie, pozwala ustawić zawieszenie w sposób najbardziej zbliżony do założeń producenta pojazdu.

 

Ustawienie geometrii zawieszenia niezbędne jest zawsze po wymianie elementów zawieszenia, można również okresowo sprawdzać czy wszystkie kąty są takie jak wymaga tego producent. Geometria w samochodzie może się zmienić nawet po wjechaniu przy znacznej prędkości w dziurę lub ostrym najechaniu na krawężnik.

 

Nasze urządzenie posiada setki tysięcy zaprogramowanych ustawień do wszystkich marek, modeli oraz rodzajów zawieszenia, do samochodów cywilnych, sportowych, terenowych oraz dostawczych.

 

Nie zapominajmy, że prawidłowo ustawiona geometria to gwarancja wygodnej, komfortowej jazdy oraz mniejsze zużycie elementów zawieszenia oraz opon!

 

Umów się i miej pewność, że twój samochód jest w pełni sprawny. Jak to zrobić:

 

  1. skorzystać z formularza na stronie
  2. napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 i 785 891 056.

 

Zapraszamy!

 

Frazy do pozycjonowania: SKP Łódź, SKP Łódź Widzew, SKP Łódź Górna, sprawdzenie zawieszenia samochodu przed zakupem, geometria Łódź, ustawienie geometrii Łódź, geometria 3d Łódź, gdzie ustawić geometrię BMW Łódź.