Przegląd samochodu po wypadku

Ile kosztuje przegląd samochodu po wypadku?

Cena brutto: 94 zł. Cena netto: 76,42 zł

Gdzie wykonać badanie powypadkowe samochodu w Łodzi na Widzewie lub Łodzi Górnej?

Zapraszamy do SKP Łódź, Przybyszewskiego 199/205.

Bardzo często następstwem kolizji i wypadków drogowych są bardzo poważne uszkodzenia pojazdów uniemożliwiające ich dalsze poruszanie się. W takim przypadku wymagane są gruntowne naprawy blacharskie i mechaniczne a potem wizyta w Stacji Kontroli Pojazdów.

Warto skorzystać wtedy z porad doświadczonych diagnostów, którzy sprawnym okiem ocenią poprawność wykonanych napraw lub wskażą uszkodzone elementy. Poruszanie się niesprawnym pojazdem może doprowadzić do kolejnego nieszczęścia, które w najlepszym wypadku skończy się uszkodzeniem samochodu.

Przypominamy, że poruszanie się niesprawnym pojazdem może być bezpośrednią przyczyną wielu przykrych sytuacji – kolejnych wypadków, uszkodzenia zdrowia itp.

Jeśli odwiedzisz nasze stacje kontroli pojazdów znajdujące się na Widzewie w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 199/205 możesz mieć pewność, że diagności wychwycą wszystkie nieprawidłowości.

Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie gdyż przeglądy prowadzimy od ponad 30 lat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych dwóch linii diagnostycznych, gwarantujemy, że wyjadą Państwo zadowoleni i z pełną wiedzą na temat stanu technicznego swojego samochodu!

Aby umówić się na przegląd możecie Państwo:

  1. skorzystać z formularza na stronie
  2. napisać maila na adres recepcja@skplodz.pl
  3. zadzwonić bezpośrednio do jednego z diagnostów:  od 7.00-22.00 tel: 785-450-930 oraz 785-891-056.